Passformet T-skjorte med rund hals med V-formet halsåpning. Trimmede ermer og sidesømmer. Stoff i høykvalitets finish som gir det en myk og behagelig følelse. Avtakbar etikett. Modellen er 179 cm og har på seg str. S.
1,53 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,53 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 94% Bomull og 6% Elastan, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 30x40x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159697176 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 28 |
| XL | 28 |
| 2XL | 4 |
| 3XL | 25 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |