Kortermet T-skjorte med dobbel, rund hals med elastan. Laget i rundstrikket stoff for voksene. Med forsterket søm i hals. Avtakbar etikett. Modellen er 190 cm. og har på seg str. L
0,82 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
Gul
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,82 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% Bomull, 155 g/m2 |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 35x46x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159641049 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| XS | 56 |
| S | 510 |
| M | 325 |
| L | 191 |
| XL | 248 |
| 2XL | 308 |
| 3XL | 71 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |