Genser i figursydd passform med tofarget hette i dobbelt stoff, kontrastfarget, justerbar snøring, sømbånd i kragen og kengurulomme. 1x1 ribbestrikk i mansjetter og nederkant. Tommelsnittdetalj. Avtagbar etikett. Modellen er 179 cm. og har på seg str. S.
4,80 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 184,00 | 182,00 | 180,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 4,80 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 50% Bomull og 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 48x33x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159638872 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| S | 0 |
| M | 5 |
| L | 22 |
| XL | 58 |
| 2XL | 47 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |