Unisex collegegenser i økologisk bomull og resirkulert polyester. Ribbestrikket hals, ermelinninger og midje. Dekorative overliggende sømmer på skulder, underarm, hals, ermelinninger og midje. Halvmånesøm på innsiden av halsen. Avtakbar etikett. Individuell emballasje av resirkulert materiale. Modellen er 190 cm. og har på seg str. L
4,95 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 4,95 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 57% Organisk bomull og 8% Bomull og 21% Resirkulert polyester og 14% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 52x35x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159614609 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| XS | 33 |
| S | 80 |
| M | 103 |
| L | 218 |
| XL | 52 |
| 2XL | 18 |
| 3XL | 80 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |