Apollo unisex langermet poloskjorte tilbyr et klassisk og sofistikert utseende, laget av 245 g/m² pikéstrikk i 100 % bomull for bruk året rundt. Den har pick-stitch detaljer for en raffinert finish, med nakkehempe i samme materiale for slitestyrke og sidesplitter med innsatser i samme materiale for økt bevegelsesfrihet. Transfermerking sikrer komfort uten etiketter. Denne polotrøyen er utstyrt med AWARE sporbarhetsteknologi og inkluderer et digitalt produktpass for bekreftet åpenhet.
2,84 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 370,00 | 350,00 | 340,00 | 330,00 |
Solid svart
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtrykk | 2,84 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Bomull |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 46x36x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159744375 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| S | 169 |
| M | 500 |
| L | 574 |
| XL | 442 |
| 3XL | 196 |
| 3XS | 60 |
| 4XS | 30 |
| XXS | 78 |
| XS | 113 |
| XXL | 226 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |