Fleecejakke i mikrofleece til hverdags med høy krage, lange ermer og kontrastribb. Lomme med kontrastglidelås på venstre erme og kontrastglidelås foran. Sømmer på sidene og på brystet. Albuebeskyttere i samme stoff.
3,17 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,17 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Microfleece i 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 10kg |
| Emballasje | 38x58x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159690610 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| S | 0 |
| M | 11 |
| L | 5 |
| XL | 9 |
| 2XL | 19 |
| 3XL | 4 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |