Fleecevest med høy hals og frontglidelås i samme farge. Sidelommer med glidelås i samme farge. Avtakbar etikett. Modellen er 185 cm og har på seg str. M.
3,17 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 184,00 | 182,00 | 180,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,17 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Fleece i 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 7,5kg |
| Emballasje | 36x54x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159696377 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| S | 1 |
| M | 2 |
| L | 14 |
| XL | 5 |
| 2XL | 10 |
| 3XL | 17 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |