Kortermet poloskjorte. Krage og mansjetter i 1x1 ribbet stoff med detaljer. Knappestolpe med 3 knapper, samt splitt i siden. Kan vaskes på 60 grader. Forsterkede dekkede sømmer i krage. Avtakbar etikett. Anti nuppe behandlet.
1,22 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 90,00 | 88,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 3/4 | |
| 5/6 | |
| 7/8 | |
| 9/10 | |
| 11/12 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,22 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 60% Bomull og 40% Polyester, 190 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 25x35x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159687979 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| 11/12 | 0 |
| 3/4 | 41 |
| 5/6 | 2 |
| 7/8 | 12 |
| 9/10 | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |