En svart gummibelagt pennekropp som gir en litt snobbete approach, fargede blanke klips der du kan plassere din logo på beste måte.
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 27,50 | 25,40 | 24,00 | 21,90 | 20,90 |
Beige / pms 7499
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 12g |
| Lengde | 143mm |
| Emballasje | 50 stk. i kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: F2 GOM K 70Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| Lagersaldo 50510-7535-AF | 10 000 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |