Pennekroppen og klipsen til Elsa kulepennen er laget av resirkulert plast, og fjæren er laget av stål. Blekkfarge: Sort. Skrivelengde: 1800 meter. Spisstørrelse: 1,00 mm. Laget i Italia.
0,02 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,20 | 8,80 | 8,60 | 8,40 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | ITALIA |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Diameter | 1,1cm |
| Størrelse | 13,9 x Ø 1,1 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 31x48x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159663553 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
| Nåværende | 29008 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |