Soft Cube Stand er en tynn rørkonstruksjon som er svært enkel å montere. Trykkmaterialet er 230 g rPET som er miljøsertifisert (GRS), og blir glatt og gir et pent uttrykk når sylinderen er montert. Sylinderen kan bestilles med eller uten innvendig LED"belysning. Den leveres i en veske og tar lite plass under transport. I leveransen inngår rørstativ, trykk samt veske.
| Antall | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 6997,00 | 6647,00 |
| Typ | Antall |
|---|---|
| Soft Cube Stand 60x60x230 cm | |
| Soft Cube Stand 60x60x230 cm LED | |
| Soft Cube Stand 75x75x230 cm | |
| Soft Cube Stand 75x75x230 cm LED | |
| Soft Cube Stand 90x90x230 cm | |
| Soft Cube Stand 90x90x230 cm LED |
| Størrelse | 75x75x230cm |
| Materiale | Aluminium, rPET 230g |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Belysning |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alle priser er eksklusive mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |